Patologia na ogromną skalę!

 • Posty: 37
 • Otrzymane podziękowania: 1

Mariusz Wołosz stworzył temat: Patologia na ogromną skalę!

Tak sytuację w Bytomiu określili uczestnicy programu ,,Studio Polska", który wyemitowany został w stacji TVP INFO, 6 maja. Moja w nim obecność po-dyktowana była brakiem reakcji organów naszego państwa na wydarzenia, jakie mają miejsce w Bytomiu. Niestety, jak czas pokazuje, miejscowy układ jest bardzo mocny i rozbudowany, więc podejmowanie działań ratujących Bytom, czyli zatrzyma-nie w mojej ocenie przestępczych procederów jest mocno utrudniane. Na to wszystko nakłada się fakt, iż lokalne media z wiadomych względów kreują wizerunek obecnej sytuacji w sposób określony przez władze miasta. Walka z układem nie jest rzeczą łatwą i przyjemną, ale nie niemożliwą. Po wielu działaniach na skalę regionalną, przy-szło mi pukać do drzwi warszawskich i prosić o wsparcie osoby w żaden sposób nie powiązane
z Bytomiem i obecną władzą. Przedstawiając fakty i dokumenty, wywołałem na ich twarzach zdziwienie, którego nie było końca, co zresztą osoby oglądające program mogły zobaczyć na własne oczy. Tym, którzy nie widzieli, polecam zajrzenie do internetowych zasobów TVP. Warto podkreślić, że już podczas programu padły z ust decydentów jednoznaczne deklaracje o podjęciu stosownych działań celem zapobieżenia dalszemu rujnowania miejskich dóbr oraz ukarania osób odpowiedzialnych. Nie ukrywam, że mocno za-skoczyło mnie to, co wydarzyło się już poza kamerami po zakończeniu programu. Mianowicie zarówno prowadzący program, jak i zaproszeni goście skupili się wokół mojej osoby, prosząc o przesłanie kolejnych materia-łów, gdyż jak wiadomo nie wszystko mogłem mieć ze sobą. Wtedy dopiero odczułem Ich stopień zbulwersowania sprawami Bytomia i chęć interwencji u najważniejszych osób w państwie. To dopiero zapewne początek walki o los Bytomia
i jego mieszkańców. Walka ta nie będzie łatwa, bo w mojej ocenie w ekipie rządzącej roi się od gangsterów, a sposoby walki z opozycją nie pozostawiają wątpliwości, że w obronie własnych interesów są oni w stanie zrobić wszystko, dosłownie i w przenośni. Choć metody te, znane są mnie i mojej rodzinie, i nieraz już odczuwaliśmy ich skutki , chcę po raz kolejny, jasno i wyraźnie powiedzieć: zrobię wszystko, by Bytom przestał być prywatnym miastem ludzi układu.
2017/05/16 17:43 #172198

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Posty: 1672
 • Otrzymane podziękowania: 130

71hanysek odpowiedział w temacie: Patologia na ogromną skalę!

Trochę kontrowersyjny ten program.Nie wiem czy nie tak obiektywny jak ten drukowany szmatławiec"Fakt"...
wiadomosci.onet.pl/kraj/policjanci-skarz...tudio-polska/yzpb1c6
Pan jesteś jak Huba...skompromitowany,ale dalej pasożytuje :angry:
2017/05/16 23:20 #172214

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Posty: 1073
 • Otrzymane podziękowania: 155

Passphrase odpowiedział w temacie: Patologia na ogromną skalę!

Panie wolosz, dla mnie osobiscie bulwersujace jest to ze to wlasnie Pan zaczyna sie kreowac na zbawce miasta i najlepszego kandydata na przyszlego Prezydenta. Liczysz Pan na to ze ludzie beda tak nawini i zapomna to cos Pan zrobil i czego nie zrobil bedac radnym ktoras juz kadencje z rzedu a swego czasu bedac nawet wiceprezydentem Bytomia. Pan myslisz ze wszyscy juz zapomnieli walke w kampanii z Kojem i PO pod nazwa STOP PARTIOM W SAMORZADACH a nastepnie nocne ukladanie sie tak zeby byla koalicja ? Smieszne to jest i zenujace. Najwieksza tragedia dla Bytomia to jest wlasnie to ze tak dwulicowi i bezczelni ludzie jak Pan stanowia mętnego nurtu elity polityczne. O SLD'owskim rodowocie juz nie bede Panu wspominal, z litosci.
A przyklad tego jak jest Pan bezczelny znajdziemy np na stronie stowarzyszenia bytomprzyjaznemiasto.pl w kategorii Aktualnosci. Mozna popatrzec na daty wpisow i latwo wywnioskowac kiedy to staje sie Pan aktywny a kiedy nie. Naprawde, sa w Bytomiu ludzie ktorzy umieja czytac ze zrozumieniem, umieja pisac, maja dobra pamiec.
2017/05/17 10:28 #172222

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Posty: 478
 • Otrzymane podziękowania: 121

Robot odpowiedział w temacie: Patologia na ogromną skalę!

Problem Bytomia polega na tym, że ludzie czekają nadal na rycerza na białym koniu - Georga Bruninga, który przyjedzie tu i od dotknięcia czarodziejskiej różdżki zbawi miasto od wszystkich kłopotów.
Cytując klasyka: LUDZIE OBUDŹCIE SIE! Nic takiego nie nastąpi.

Rzeczywistość jest taka:
- Tacy ludzie jak Bieda, Wołosz i Koj, faktycznie już byli i nie okazali się "rycerzami na białym koniu".

- Tacy ludzie jak Bartyla i Snochowski, którzy obecnie są, NIE TYLKO NIE OKAZALI SIĘ "rycerzami na białym koniu", ale OKAZALI SIĘ być wręcz największymi nieudacznikami w historii Bytomia po 1989 r. Zrealizowano 0 większych inwestycji publicznych (ZERO). Pozyskano przez kilka lat jednego średniej wielkości inwestora do miasta (Petralana). Zamiast obiecywanych 1000 miejsc pracy utworzono kilkadziesiąt. Bezrobocie w Bytomiu jest bezkonkurencyjnie najwyższe w całym regionie. Tylko podczas rządów Bartyli Regionalna Izba Obrachunkowa kilkakrotnie zakwestionowała budżet miasta, zaczyna brakować pieniędzy na wypłaty w UM (to nie opinia tylko fakt), nie płacony jest ZUS za pracowników UM, BPK pożycza pieniądze w parabanku, a kasa wypływa z miejskich spółek na skalę niespotykaną w naszym mieście. Zadłużenie miasta jest absolutnie rekordowe.

Są tylko te 2 opcje. Trzeciej drogi nie ma.
2017/05/17 11:25 #172223

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Posty: 1073
 • Otrzymane podziękowania: 155

Passphrase odpowiedział w temacie: Patologia na ogromną skalę!

Stoperan to miasto uratuje. Kampanie juz zaczał.
Moje podatki juz od ponad roku nie trafiaja do miejskiej kasy, i dobrze. 20 lat te pieniadze byly marnotrawione i rozkradane a to przez Wójcików, Paczochy, Kojów i inne Bartyle.
2017/05/17 11:45 #172225

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Posty: 37
 • Otrzymane podziękowania: 1

Mariusz Wołosz odpowiedział w temacie: Patologia na ogromną skalę!

Dziękuję za wyrażenie swojej opinii. Jak widać jest jednak spora rzesza ludzi, która nie myśli tak jak Pan i głosuje na mnie w kolejnych wyborach. Podkreślę zwrot - na mnie a nie na szyld. Co do aktualności na stronie internetowej to zapraszam na nasz profil na "F" Jak Pan zapewne doskonale wie, dziś właśnie w mediach społecznościowych odbywa się cały przekaz a strony internetowe pełnią rolę witryny informacyjnej w minimalnym zakresie.
Pozdrawiam
2017/09/13 09:47 #173854

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Mariusz Wołosz