Pijany kierowca zdemolował ulicę [ZDJĘCIA]


Nietrzeźwy pirat drogowy urządził sobie rajd po ulicy Powstańców Śląskich. Mężczyzna wjechał samochodem w stragan i rozbił kilka zaparkowanych samochodów.

W niedzielę około godziny 14:00 pijany mężczyzna jadąc BMW ulicą Powstańców Śląskich zniszczył stoisko z kwiatami przy cmentarzu, a następnie w rejonie szkoły sportowej stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w zaparkowane samochody, ostatecznie zatrzymując się na drzwiach tamtejszego baru.

45-letni mieszkaniec Bytomia z tak wielką siłą uderzył w stojącą na poboczu Daewoo Nexię, że tył auta został całkowicie zgnieciony. Zaparkowany pojazd uderzył w stojące obok Renault Megane. Na szczęście w żadnych z tych samochodów nikogo nie było i nikt nie szedł na chodniku. Ranny został natomiast kierowca BMW.

Policjanci przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że mężczyzna miał dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. To był jego pierwszy taki wybryk. Bytomianin miał prawo jazdy, ale po niedzielnym incydencie może się z nim pożegnać. Za spowodowanie zagrożenia odpowie przed sądem.

fot. Krystian Strzelczyk

Discuss this article in the forums (2 replies).

proboszcz Avatar
proboszcz odpowiedział w temacie: #173507 2017/08/21 16:31
Prawie jak niezrownowazeni terroryści w vanach.
Szczesiu Avatar
Szczesiu odpowiedział w temacie: #173506 2017/08/21 15:38
"BMW"....